Szponzorált tartalom
Az ember sokszor érzi úgy, hogy nincs elég hely a holmik tárolásához. Nem árt, ha van egy garázsunk, amiben rendeltetése szerint az autót tarthatjuk, védve az időjárás viszontagságaitól, de gyakorlatilag bármit tárolhatunk benne.
A szendvicspanel garázs egyszerűen összeszerelhető, hasonlóan a lemezgarázshoz, azonban egy óriási különbség mégis van közöttük: a szigetelés! Míg a lemezből készült mobilgarázs nincs szigetelve, burkolata egyszerűen csak kb. fél centiméteres lemezekből áll, addig a szendvicspanelből készült garázsok esetében már eleve adott a szigetelés, így azok vastagsága 12 centiméter is lehet.
Különböző mértékű szigetelési lehetőségek közül választhatunk tehát a szendvicspaneleknél. Sokkal inkább hasonlítanak lakóépülethez, köszönhetően előnyös tulajdonságaiknak, melyek között az esztétikum is szerepet kapott. A burkolatok színe többféle lehet, avagy lehetőségünk van választani a lemez színét illetően.
Akár duplán szigetelt szendvicspanelt is választhatunk, amennyiben arra van igény. Ezzel gondoskodhatunk róla, hogy elég vaskos szigeteléssel láthassuk el a garázsunkat, akár az autót, akár más dolgokat szándékozunk benne tárolni.
A szendvicspanel garázs alapja legyen beton. Ennek a felületnek pontosnak kell lennie ahhoz, hogy az építmény hosszú időn keresztül stabilan állhasson rajta. A jó alap, mindennek az alapja. Amennyiben szabvány méretű paneleket szeretnénk vásárolni és nem méretre gyártatni, úgy a következő méretek közül választhatunk: 4 x 6 méter, 6,0 x 5,8 méter, illetve 7,0 x 5,0 méter.
Lapra szerelten kerül kiszállításra a szendvicspanel garázs, aminek az összeszerelését a helyszínen végzik el. Ha nem túl bonyolult a dolog, akkor egy-két nap alatt kész is lesz a szendvicspanelből készült garázs!